Bucatari.

14th Lane este in cautare de bucatari cu experienta in bucatarie romaneasca si internationala, pentru a se alatura echipei noastre in cadrul foodcourt-ului din zona Grozavesti;
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: asigurare / decont transport, tichete de masa
Posturile disponibile presupun prepararea de meniuri (supe, ciorbe, feluri principale, garnituri) si insusirea meniului a la carte disponibil pentru clientii locatiei.

Responsabilitati cheie :

-Desfasurarea activitatii in parametrii prezentati in fisa postului, asigurand un serviciu corect si constant clientilor locatiei, fiecare post urmand sa fie supus unei evaluari periodice la fiecare 3 luni in baza careia se stabileste continuarea colaborarii
- Responsabil cu prepararea mancarii , retetare, comenzi materii prime, livrarea preparatelor la timp si dupa standardele locatiei
-Impreuna cu CHEF-ul locatiei organizeaza desfasurarea activitatii zilnice in baza urmatoarelor criterii:
- norme sanitare
- tempistica
- diversitatea meniurilor

Cerinte :

-Flexibilitate
-Capacitatea de a lucra in colectiv
-Asigurarea igienei la locul de munca
-Pe langa cerintele generale, celelalte aspecte vor fi prezentate in cadrul unui eventual interviu

Ce oferim :
-Perioada de proba de 2 saptamani, platita integral
-Contract de munca
-Salariu fix
-Program de 5 zile lucratoare cu 2 libere
-Posibilitatea de a avansa in cadrul firmei
-Conditii de munca optime
Contact la numerele de telefon :
(in intervalul orar 11:00 – 18:00) 0763120420 – Moraru George– Manager

Pentru CV-uri : office@14th-lane.com
1.728 vizualizari Bucuresti, Sector 6, ieri, 13:55
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul