Operator call center.

Cerinte: cunoscator limba engleza sau germana la nivel conversational/ scris, disponibilitate pentru a lucra in ture, cunostinte operare MS Office, e-mail. Experienta nu este neaparat necesara;
Domeniu activitate: Secretariat, operatori PC Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: tichete de masa, training / calificare
Alatura-te echipei noastre de profesionisti in servicii de suport clienti!

Suntem in cautarea unor noi colegi pentru postul de operator call center, pasionati si orientati catre rezultate, pentru a se alatura echipei noastre din Bucuresti.

Responsabilitati:

Oferirea de suport clienti prin intermediul telefonului, e-mailului.
Inregistrarea si gestionarea eficienta a solicitarilor clientilor in sistemul nostru.
Identificarea si rezolvarea prompta a problemelor clientilor.
Asigurarea unui nivel ridicat de satisfactie a clientilor prin comunicare eficienta si amabilitate.
Disponibilitate la alucra in ture, inclusiv de noapte.

Cerinte:

Cunoscator al limbii engleze sau germane la nivel conversational.
Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic.
Experienta anterioara intr-un rol similar in domeniul serviciilor clienti este un plus, dar nu este neaparat necesara..
Abilitati solide de rezolvare a problemelor si atentie la detalii.

Beneficii:

Pachet salarial si bonusuri periodice.
Tichete de masa.
Training si dezvoltare continua a abilitatilor profesionale.
Oportunitati de avansare in cadrul companiei.
Mediu de lucru placut si colegial.

Daca esti o persoana dinamica, orientata catre clienti si dornica sa faci parte dintr-o echipa dedicata, trimite-ne CV-ul tau indicand in subiect "Aplicare Operator Call Center".

Te asteptam in echipa!

Locul de munca este in Piata Romana, sector 1, Bucuresti.
292 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 08 Mai 11:05
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul