Stivuitorist.

3.500 RON
Recrutam stivuitorist cu experienta pe stivuitor frontal si autorizatie valabila pentru fabrica productie alimente din zona Afumati. Program 12/36. Pentru informatii sunati la tel.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: asigurare / decont transport, tichete de masa, training / calificare
Pentru clientul nostru, o cunoscuta companie romaneasca prezenta de peste 18 ani in piata, specializata in productia de alimente, cu sediul in zona Afumati, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu experienta in operarea unui stivuitor cu furci frontale pentru postul de Stivuitorist.

Cerinte:
Minim 10 clase finalizate;
Experienta pe un post de Stivuitorist;
Autorizatie ISCIR valabila;
Rezistenta la efort fizic;

Responsabilitati:
Stivuirea paletilor de marfa si depozitarea corespunzatoare a acestora;
Oferirea de sprijin in activitatea de paletizare si plasare a marfurilor;
Raportarea produselor avariate sau neconforme;

Program de Lucru:
12/36, interval 08:00 - 20:00;

Transport:
Decont transport in comun sau transport asigurat din zona Ialomita;

Pachet de Beneficii:
Contract de Munca Nedeterminat;
Perioada de instruire si acomodare asigurata dupa angajare;
Salariu NET: 2.700 lei;
Tichete de Masa - 840 lei / luna;
Ore suplimentare platite 175% (daca este cazul);
2 mese / zi;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0722 316 302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
495 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 26 Apr 15:43
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul