Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Anunt inactiv

Bona fetita 1 an si 6 luni sector 3.

Bona 10 ore Luni, marti, miercuri 9-19 Joi si vineri -11-21.
Zona-Baba Novac, New Town Residence, metrou Dristor.
Nefumatoare. Studii si limbi straine-constituie un avantaj,
Detalii suplimentare
Experiența ca bona si recomandări.
Atribuții:
Tot ce presupune îngrijirea si educarea copilului.
Doar când doarme fetita, Mâncărica Pt ea, spalat hăinuțe la mașina si călcat.
Mici cumpăraturi Pt mâncarea Ei
Igienizat si ordine in spațiul copilului.
Ieșiri in parc.
Activități educative zilnic. Jocuri, citit, desenat, s.a.
Pana in luna Octombrie va fi si mama acasa dar va pleca 2-3 ore pe zi.
Avem camere de filmat.
Achitam analize medicale complete si curs de prim ajutor.
Ne dorim o persoana echilibrata, calda, răbdătoare, empatica. Oferim un mediu si o relație armonioase celei câre va participa la creșterea fetiței noastre.
1 vizualizari Bucuresti 30 Apr 17 23:06