Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

10.000 €
Strainatate ieri, 13:54
Strainatate ieri, 17:48
Strainatate 27 Mar 14:26

Anunt inactiv

Contabil autorizat firma logistica,

3.500 €
echipa Eva cauta contabil autorizat pentru intern. Daca esti o persoana motivanta, cu spiritul de echipa si cauti un loc de munca unde esti respectat si platit la standardele EU, noi te asteptam.
Detalii suplimentare
Candidatul ideal:
Atributii si responsabilitati:
1.Asigura buna gestionare a patrimoniului societatii:
2.Asigura respectarea legislatiei fiscale la nivel de firma: organizeaza contabilitatea societatii in conformitate cu dispozitiile legale si asigura efectuarea la timp a inregistrarilor;
3.Intocmeste bugetul general al societatii, informeaza si face propuneri de corectie:asigura intocmirea la timp si in conformitate cu dispozitiile legale a balantelor de verificare, bilanturilor semestriale si anuale, precum si a situatiilor lunare privind principalii indicatori economico-financiari
4.Raporteaza rezultatele financiare ale firmei:analizeaza si propune masuri pentru cresterea rentabilitatii;
5.Elaboreaza si implementeaza sistemul general de evidenta a gestiunii firmei:
6.Conduce si organizeaza activitatea departamentului financiar - contabilitate:exercita controlul financiar preventiv;
Mai multe detalii vor fi oferite la interviu. Noi te asteptam!
1 vizualizari Cluj, Cluj-Napoca, 20 May 17 16:37