Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

15.000 €
Strainatate azi, 01:42
10.000 €
Braila 17 Apr 15:40
20.000 €
Strainatate 17 Apr 01:24

Anunt inactiv

Lacatusi montatori masini alimentare Italia

1.500 €
Angajam lacatus montator comision 0 multiple beneficii: contact Italian, cazare, transport, toate utilitatile platite, drepturi depline în Italia, ore suplimentare platite, se ofera al 13 lea salariu,
Detalii suplimentare
Cerinte:
- cunostinte desen tehnic si masuratori de piese;
- experienta in domeniu minim 1 ani;
- cunostinte limba italiana obligatorii.
- permis categoria B (reprezinta un avantaj)

Responsabilitati:
- monteaza piese si subansamble,
- asamblează utilaje,
- efectueaza reglaje, setari şi probe de funcţionare ale echipamentelor din Productie

Beneficii:
- contact Italian
- cazare
- transport
- toate utilitatile platite
- drepturi depline în Italia
- ore suplimentare platite
- se ofera al 13 lea salariu
- beneficii pentru copii
- concediu platit

Pentru mai multe detalii, ne puteţi contacta şi la telefon:
0311105489
761933918 .
1 vizualizari Bucuresti 24 Jun 17 12:23
Foto