Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.600 RON
Bucuresti azi, 10:55
Bucuresti azi, 14:38
2.500 RON
Ilfov 25 Apr 13:10

Anunt inactiv

Agent de vanzari productie publicitara,

suntem o companie tanara de productie publicitara cu sediul in Otopeni, aflata in plina expansiune.
Detalii suplimentare
Candidatul ideal:

- Experienta vanzari in domeniul productiei publicitare constituie un avantaj
- Deprinderi bune de operare PC (Excel, Word, Power Point)
- Cel putin studii medii
- Persoana dinamica, responsabila, echilibrata
- Persoana comunicativa, bun organizator, dedicat, abilitati de negociere
- Atitudine proactiva, entuziasm si auto-motivare
- Integritate si principii moral-etice solide.

Responsabilitati si beneficii:
- Munca de teren (prospectare potentiali clienti)
- Pregatire oferte de produse si servicii
- Indenficare clienti noi

Oferim :
- Salariu fix (creste odata cu performanta)
- Beneficii in functii de realizari
- Oportunitati de evolutie si dezvoltare, atmosfera degajata

Descrierea companiei:

Suntem o companie tanara de productie publicitara cu sediul in Otopeni, aflata in plina expansiune.
Dispunem utilaje de productie de ultima generatie din domeniul productiei publicitare, hala de productie si birouri moderne destinate personalului.
2 vizualizari Ilfov, Otopeni, 16 Nov 17 15:59
Foto