Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 18 Apr 15:03
Ilfov 12 Apr 18:45
Bucuresti 17 Apr 13:05

Anunt inactiv

Junior financial controller.

Tinerea evidentei situatiilor financiare, emiterea facturilor, pregatirea auditurilor, rapoarte si situatii, sarcini administrative etc,
Detalii suplimentare
Responsabilitati:
• Tinerea evidentei situatiilor financiare: urmarirea scadentelor platilor curente, inregistrarea lor in situatiile financiare si urmarirea intregului proces de documentare a acestora
• Gestionarea relatiilor cu partenerii, din punct de vedere primire / predare facturi, confirmari plati
• Emiterea facturilor si gestionarea evidentelor acestora
• Mentinere relatiei cu firma de contabilitate externa
• Implicarea in pregatirea auditurilor pentru proiectele incheiate
• Introducerea documentelor in rapoarte si situatii (facturi emise, incasari/plati banca/casa, deconturi), pe fiecare proiect in parte
• Realizarea lunara a rapoartelor finaciare pe proiectele in curs
• Indosarierea documentelor conform, procedurilor de lucru
• Sarcini administrative ce decurg din activitatea de baza
Cerinte:
• Absolvent studii superioare in domeniul economic
• Cunostinte foarte bune operare PC (obligatoriu Excel – nivel mediu)
• Gandire analitica
1 vizualizari Bucuresti 27 Mar 17 16:47