Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

4.500 RON
Bucuresti 17 Apr 14:50
Bucuresti 17 Apr 14:24
2.800 RON
Bucuresti azi, 09:55

Anunt inactiv

Lucrator comercial- benzinarie Mol,

Operatiuni vanzare la casa de marcat. Efectuarea activitatilor zilnice de receptie a produselor, depozitare, plasare pe raft, curatenie. Salariu, bonusuri
Domeniu de activitate: Comert, vanzari Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Candidatul ideal
• Abilitati de comunicare;
• Seriozitate, implicare, corectitudine, atitudine pozitiva.
Descrierea postului:
• Promovarea produselor si serviciilor din benzinariile MOL catre clienti;
• Recomandarea produselor / serviciilor / promotiilor oferite in statie;
• Operatiuni de vanzare la casa de marcat;
• Efectuarea activitatilor zilnice de receptie a produselor, plasare pe raft, curatenie in statie.
Ce oferim:
• Pachet salarial format din salariu fix si bonusuri in functie de atingerea si depasirea targeturilor agreate;
• Tichete de masa;
• Lucrul intr-o echipa tanara, dinamica;
• Program flexibil – posibilitatea de a lucra in ture
In cazul in care sunteti interesati sa activati in cadrul unei retele internationale de benzinarii si indepliniti cerintele de mai sus, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa de mail estoilconsulting@yahoo.com, tel 0764975900
4 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 10 Mar 22 11:47