Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.500 RON
Bucuresti azi, 12:05
Bucuresti 18 Apr 12:02
Bucuresti 22 Apr 09:35

Anunt inactiv

Muncitor necalificat

1.350 RON
pentru cablare joasa tensiune si curenti slabi. Constituie avantaj: permis conducere, atestat ANRE, atest ARTS, tehnician sisteme de securitate. 1300 L salariu net,
Detalii suplimentare
Candidatul ideal
-studii de profil electrica, electronică, electrotehnică, automatizări, telecomunicaţii;

- atestat ANRE ;

- atestat ARTS tehnician sisteme de securitate - constituie avantaj;

- disponibilitate deplasări in ţară;

- experienţă in lucrări de reţelistică: cablare j.t si curenti slabi, conectare echipamente, cablare structurată constituie un avantaj;

- experienţă minimă in domeniul sistemelor de securitate, instalaţii electrice de joasa tensiune;

- Permis conducere cat. B.

Descrierea jobului

- realizarea lucrarilor de instalare, punere in functiune, intretinere si service a Sistemelor Electrice de Joasa Tensiune, Securitate, Audio-Video, IT&C.

- realizarea lucrarilor de instalare de sisteme electrice de joasa tensiune; ( instalatii de joasa tensiune, tablouri electrice, lumini arhitecturale, corpuri de iluminat)

- cablarea, instalarea, conectarea, punerea in funcţiune şi programarea pentru: detecţie incendiu, alarmare efracţie, control acces
1 vizualizari Bucuresti 05 Sep 17 11:47