Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 22 Apr 12:35
Bucuresti 11 Apr 17:55
3.000 RON
Bucuresti azi, 19:33

Anunt inactiv

Operatori statie de reciclare Sigurec in Sibiu

preluare deseuri de la clienti, folosire presa, cantar, pc, face procese verbale. Program inegal,contract perioada nedeterminata. Disponibilitate pt munca fizica. Venit 1650 Lei net. Contact tel.
TWM, firma de reciclare deseuri nepericuloase, angajeaza operatori statie reciclare. Statiile sunt plasate in centre comerciale (exemplu: Cora, Carrefour).

OFERIM:

• contract pe perioada nedeterminata

• echipa dinamica

• program flexibil

• training de specialitate

RESPONSABILITATI:

• Preia deseurile de la clienti persoane fizice in statia Sigurec

• Supravegheaza colectarea in reciclatorul automat si containerele de reciclare selectiva;

• Asigura securitatea deseurilor din statie conform procedurilor interne;

• Emite procese verbale pentru cantitatile de deseuri colectate zilnic;

• Emite vouchere persoanleor fizice pentru deseurile predate;

• Foloseste presa, cantarul si PC-ul.

CERINTE:

• studii medii

• cunostinte minime de operare PC

• orientare catre client

• disponibilitate pentru munca fizica
1 vizualizari Sibiu, Sibiu, 20 Nov 17 15:21