Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.300 RON
Bucuresti 22 Apr 12:10
3.100 RON
Sibiu 19 Apr 15:52

Anunt inactiv

Responsabil magazin service IT

1.500 RON
esti onest si responsabil, te pricepi la calculatoare si sti sa lucrezi in Microsoft Office, daca stii si Corel sau Photoshop. Te asteptam in echipa noastra. CV pe email
Detalii suplimentare
Cerinte minime
- relationeaza bine cu cei din jur ;
- sa fie dispus a invata lucruri noi ;
- experienta in depanare IT ;
- cunostinte bune Microsoft OFFICE si de editare grafica ( Corel , Photoshop , Ilustrator )
- flexibil, organizat, capabil sa lucreze in conditii de stres si eficient in activitatile desfasurate;
- onestitate, responsabilitate, amabilitate.
Descrierea jobului
- vanzare produse
- reparatii curente PC , laptop ;
- instalare soft ;
- realizarea necesarului de aprovizionare a magazinului;
- servicii de tip office (laminare, printare, carti de vizita etc.)
Salariul se negociază la interviu.
1 vizualizari Bucuresti 26 Sep 17 12:19