Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

6.000 RON
Bucuresti 25 Apr 09:23
Bucuresti 25 Apr 16:25
Bucuresti 25 Apr 14:30

Anunt inactiv

Contabil,

4.000 RON
responsabilitati: introducere avize/ facturi furnizori, urmarire comenzi clienti, emitere avize/ facturi, gestiunea marfa, verificare stocuri, casierie, POS, Saga soft, M. Office, experienta min. 2 ani,
Domeniu de activitate: Contabilitate, finante Pot aplica studenti: da
Societate de constructii, angajeaza contabil sau economist pentru sediul social din Mogosoaia.

Responsabilitati:
-Operarea documentelor in softul SAGA
-Introducerea avizelor, facturilor de la furnizori, arhivare
-Urmarirea comenzilor clientilor, emitere avize, facturi, situatii
-Gestiunea materialelor de constructii din depozit
-Verificarea stocurilor de marfa
-Casierie - lucru cu casa de marcat, P.O.S.
- operare extrase bancare incasari si plati (lei/valuta)
-alte atributii din fisa postului

Cerinte:
-Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet.
-Atentie sporita la detalii, meticulozitate si acuratete.
-Cunostintele de contabilitate si fiscalitate reprezinta un avantaj.
-Persoana sociabila cu abilitati multitasking si capacitate de lucru in echipa.
-Implicare si spirit de initiativa, cu orientare spre rezultate.
- Experienta minim 2 ani

Beneficii Oferite:
-Bonuri de masa.
-Salariu negociabil in functie de studii, experienta, eficienta.

Asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa noastra de e-mail!
159 vizualizari Ilfov, Mogosoaia, 23 Mar 22 13:10
Foto