Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.700 RON
Ilfov azi, 13:25
Bucuresti 17 Apr 17:15
Bucuresti 22 Apr 19:30

Anunt inactiv

Sofer categ. B autoutilitara carosata

2.000 RON
Societate de inchiriere logistica si organizare evenimente, angajam sofer pentru distributie de mobilier la evenimente. Salariu atractiv, bonuri de masa, weekendul platit separat daca se lucreaza,
Detalii suplimentare
Cerinte:
Permis conducere cat. B
Experienta pe duba de 3.5t
Disponibilitate pe termen lung
Disponibil la orar prelungit si weekend
Disponibil la deplasari evenimente

Responsabilitati post:
Livrarea sau ridicarea logisticii in mod operativ
Ajuta la preluarea/predarea logisticii in/din depozit.
Manipuleaza materialele in cadrul depozitului
Intretinerea si curatarea obiectelor de logistica
Participa la descarcarea marfii in/din masinile de transport
Participa alaturi de colegi la toate actiunile firmei

Depozitul se afla pe soseaua Vergului in Sectorul 2.

Va rugam sa trimiteti CV la jobs.helpevents@gmail.com
1 vizualizari Bucuresti 29 May 17 10:15
Foto