Antica Pizza angajeaza personal pizzerie / pizzar

3.000 - 5.000 RON
Cautam un Pizzar talentat si pasionat, care sa se alature echipei noastre dinamice.
Persoana ideala va avea experienta in prepararea ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂pizzei, creativitate in dezvoltarea de noi retete si dorinta de a lucra intr-un mediu rapid si orientat catre client.

Responsabilitati:
Prepararea si coacerea pizzei conform retetelor Antica Pizza.
Crearea de noi retete de pizza.
Asigurarea calitatii si consistentei produselor.
Mentinerea curateniei si ordinii in zona de lucru.
Respectarea normelor de igiena si siguranta alimentara.
Colaborarea eficienta cu restul echipei de bucatari si personalul de servire.

Beneficii:
Salariu motivant
Tichete de masa
Program de lucru 2 cu 2 (10:00 - 22:00)
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: tichete de masa
1.535 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 16 Sep. '24 (15:01)
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul