B3ton GastroBar angajeaza Ospatar/ Barman

3.500 RON
B3ton Gastrobar, locatia noastra noua din zona de nord a capitalei cauta ospatar/barman pasionat si dedicat pentru a se alatura echipei noastre din industria ospitalitatii. Daca esti o persoana energica, cu abilitati excelente de comunicare si o atitudine pozitiva, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.

Responsabilitati:
* Pregatirea si servirea bauturilor;
* Interactionarea cu clientii intr-un mod placut si profesionist;
* Gestionarea comenzilor si a platilor cu atentie la detalii;
* Mentinerea curata si ordonata a zonei de lucru;

Cerinte:
* Experienta anterioara in domeniul ospitalitatii
* Cunostinte de bauturi alcoolice, vinuri si gastronomie moderna
* Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu clientii;
* Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic;
* Atentie la detalii si orientare catre satisfacerea nevoilor clientilor;
* Flexibilitate in programul de lucru.

Beneficii:
* Oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut si professional;
* Salariu motivant parte fixa si variabila
* Posibilitatea de a dezvolta abilitati de comunicare si de gestionare a relatiilor cu clientii;
* Training si suport continuu pentru a-ti imbunatati competentele profesionale.

Daca esti o persoana entuziasta, cu o atitudine pozitiva si dornica sa faca parte dintr-o echipa B3ton, te incurajam sa aplici pentru pozitia de ospatar/barman la compania noastra. Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu
463 vizualizari Bucuresti, Sector 1, azi; 09:54
Foto