Electrician cu experienta Bragadiru-Ilfov

8.000 - 8.001 RON
Societate comerciala autorizata ANRE, angajeaza electrician cu experienta in domeniu pentru executarea lucrarilor de instalatii electrice in constructii (blocuri de apartamente si case) in judetul Ilfov - Bragadiru.

Cerinte: cunostinte solide in domeniul instalatiilor electrice, abilitati de lucru in echipa, calificare in domeniu, carnet de conducere(reprezinta un avantaj).

Persoana serioasa, punctuala, atenta la detalii, implicare pentru indeplinirea obiectivelor fixate, la nivelul de calitate impus;

Responsabilitati: cablaj instalatie, montare doze, aparataj electric, corpuri iluminat, tablouri distributie, etc.

Se ofera seriozitate, program de lucru fix pe toata perioada anului. Salariu 8000 lei, program de lucru 8:00-17:00 de luni pana vineri, plata la doua saptamani.

Daca sunteti interesat sunati la numarul de telefon afisat in anunt.
Domeniu activitate: Constructii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa
219 vizualizari Ilfov, Bragadiru, 11 Sep. '24 (13:24)
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul