Gestionar depozit

ESTETIK PACKING angajeaza Gestionar Depozit, in CTPark Nord, Soseaua de Centura, Stefanestii de Jos)

Responsabilitati:
Respectarea programelor de livrare;
Intocmirea actelor insotitoare ale marfurilor ce intra ies in din depozit;
Supravegherea si intretinerea masinilor, utilajelor si a echipamentelor de lucru;
Mentinerea standardelor de sanatate si securitate, igiena in spatiul de lucru;
Supravegherea inventarierii marfii din depozit;
Motivarea, organizarea si incurajarea lucrului in echipa;

Cerinte:
Cunostiinte operare PC si sisteme de gestiune stocuri (WinMentor este un bonus);
Abilitati de munca in echipa;
Integritate, seriozitate si implicare;
Persoana responsabila, ordonata, corecta;
Bune abilitati de comunicare si relationare.

Daca esti o persoana proactiva, orientata catre rezultate si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, te asteptam sa aplici pentru aceasta pozitie! Oferim un mediu de lucru stimulant, oportunitati de dezvoltare profesionala si un pachet salarial atractiv.

Beneficii acordate:
-Tichete de masa;
- Bonus de performanta.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa
27 vizualizari Ilfov, Stefanestii de Jos, ieri; 11:38
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul