Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.500 RON
Bucuresti azi; 20:06
Bucuresti 10 Sep. '24 (11:33)
3.500 RON
Ilfov azi; 15:30

Anunt inactiv

Secretara, asistenta manager,

7.500 - 8.000 RON
Manager general, 36 de ani, angajez secretara/ asistenta manager. Program full time (8 ore) sau part time (4 ore), poate fi si studenta, job de birou fara deplasari. Nu e necesara experienta. Detalii la tel. sau WhatsApp.
Program flexibil. Colectiv tanar, sediul in cladire de birouri in zona Stefan cel Mare.
Posibilitate cazare.
Contract de munca pe perioda nedeterminata.
Salariu 7500 lei in mana.
Trimiteti CV sau descriere si cateva poze.
Responsabilitati: operare PC, raspuns la telefon, tinut corespondenta pe mail, trimis oferte.
Cerinte: tanara, draguta, aspect fizic placut, sociabila, disponibila pentru program prelungit, disponibila pentru deplasari.
Domeniu activitate: Secretariat, operatori PC Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: cazare, training / calificare
257 vizualizari Bucuresti, Sector 2, ieri; 11:12
Foto