Inginer ofertare si implementare proiecte retele electrice si curenti slabi

Angajam inginer cunostinte in domeniul configurarilor si implementarilor de retele electrice, curenti slabi, cablare structurata voce-date pentru spatii de birouri si industriale in Bucuresti.
Domeniul: Instalari retele electrice si de curenti slabi in spatii interioare de birouri si spatii industriale in Bucuresti.
Daca stii ca ai experienta in configurari si implementari de instalatii electrice de joasa tensiune si / sau instalatii de curenti slabi sau cablare structurata voce-date sau telecomunicatii, atunci nu mai sta pe ganduri contacteaza-ne si vino la interviu.

Nu uita sa ne trimiti CV-ul tau pe WhatsApp ori pe e-mail: management@coril.ro.
Suna pentru detalii la telefon: 0737 717 717.

Salariul se va stabilii de comun acord.
Te asteptam sa ne contactezi;

VREI SA STII DESPRE NOI

CORIL este o companie cu 27 ani de activitate si experienta in Romania avand o prezenta constanta si puternica pe piata integratorilor de sisteme de date-voce si electrice pentru spatii de birouri, spatii comerciale, spatii industriale, telecomunicatii si data-center.

CA SA TE ALATURI ECHIPEI NOASTRE TREBUIE SA AI :

-Studii superioare (prezinta un avantaj);
-Studii medii cu diploma de absolvire si certificari / specializari:
-Experienta pe un post similar mai veche de 2 ani;
-Certificari in domeniu atestate sau recomandari sau autorizari (prezinta un avantaj);
-Certificare ANRE sau in proiectare instalatii electrice, automatizari (prezinta un avantaj);
-Cunostinte avansate de lucru PC MS Office;
-Cunostinte aplicatii software de grafica (DWG prezinta un avantaj);

CE TE ASTEAPTA DACA TE ALATURI NOUA?

-Pachet salarial atractiv la nivel specialist, motivant, negociabil la interviu (vezi prezinta un avantaj );
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca;
-Bonus de performanta;
-Laptop, telefon si masina de serviciu;
-Dotari si instrumente de lucru performante;
-Oportunitate de a lucra intr-un mediu orientat spre profesionalism;
-Acees la cursuri, certificari si specializari pentru dezvoltare profesionala;
-Traininguri de specializare;

DESCRIEREA POSTULUI:

Pregateste oferte comerciale si configureaza solutiile tehnice;
Urmareste implementarea, derularea contractelor si respectarea termenelor contractuale;
Mentine si dezvolta legatura cu clientii si furnizorii existenti;
Identifica si contacteaza potentiali noi furnizori de solutii pentru cresteriea cotei de piata a companiei;
Configureaza, preoferteaza proiecte retele electrice de joasa tensiune, retele curenti slabi, retele de date-voce, cablare structurata, echipamente active de retea, UPS, etc;
Coordoneaza si monitorizeaza cheltuielile realizate in implementarea proiectului;
Promoveaza i comercializeaza produsele si serviciile companiei;
Propune si coordoneaza activita i i metode de lucru, SSM, etc;
Gestioneaza resursele necesare pentru finalizarea proiectelor aferente fiecarui proiect;

CONDITIILE DE MUNCA:

• Activitatea se desfasoara in Bucuresti si zonele limitrofe, in cladiri si spatii de birouri, spatii industriale, spatii comerciale, rezidentiale;
• Programul de lucru este de luni pana vineri;
• Ritmul muncii este unul dinamic si antrenant, necesita flexibiliate si putere de organizare pentru incadrare in termene-limita;
• Activitatea este planificata in functie de prioritatile aparute pe fiecare proiect;
• Activitatea se desfasoara in echipa tanara, dinamica si cu experienta, in conditii de munca profesionala cu dotari si scule individuale specifice activitatii si echipamente de protectia muncii;
Domeniu activitate: Ingineri Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
545 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 16 Sep. '24 (10:15)
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul