Ingrijitor, ingrijitoare cladire, paracliser

Biserica Evanghelica C.A. Bucuresti cu adresa in strada Luterana nr. 2, sector 1, Bucuresti, angajeaza Ingrijitor - Ingrijitoare cladire.

Profilul candidatului:
- Persoana activa si pro-activa, cu atentie la detalii.
- Disponibilitate de a locui in casa parohiala pe durata angajarii constituie avantaj.
- Program flexibil (inclusiv duminica si sarbatori), 40 ore saptamana.
- Integritate si incredere.

Cerinte:
- Absolvent studii primare.
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa.
- Cunostinte de intretinere cladiri si curatenie.
- Seriozitate, punctualitate si responsabilitate.

Responsabilitati:
- Curatenie in Biserica, Casa Parohiala si camerele de oaspeti.
- Supravegherea elementelor tehnice si de securitate.
- Pregatirea locatiilor pentru slujbe si evenimente.

Salariu si beneficii:
- Salariu atractiv.
- Prime si bonusuri in functie de performanta
- Bonuri de masa
Domeniu activitate: Curatenie, femeie serviciu Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa
996 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 13 Sep. '24 (16:00)
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul