Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

6.500 RON
Bucuresti 14 Oct. '24 (16:08)
Bucuresti 14 Oct. '24 (09:42)
Bucuresti 15 Oct. '24 (15:17)

Anunt inactiv

Operator Customer Support Republica Pantelimon

2.400 RON
Cautam colegi dornici sa se alature echipei noastre.
Descrierea jobului:
Postul presupune preluarea si administrarea comenzilor clientilor nostri.

Comunicarea cu clientii se efectueaza atat prin intermediul apelurilor telefonice, cat si prin e-mail.
Responsabilitati:

Preluarea apelurilor telefonice;
Inregistrarea comenzilor de la clienti, transmise telefonic sau prin intermediul e-mailului;
Administrarea comenzilor inregistrate avand ca scop la final de interactiune, un CLIENT FERICIT si MULTUMIT;
Mentinerea legaturii cu clientii in privinta serviciilor oferite pentru obtinerea unui feedback.
Candidatul ideal:
Este un ambasador al clientilor, gata sa ofere cel mai bune servicii acestora;
Are o abordare prietenoasa, deschisa si pacienta;
Are abilitati de comunicare;
Are atitudine pro-client;
Este atent la detalii;
Este eficient;
Este implicat in solutionarea oricarei situatii, indiferent de gradul de dificultate al acesteia;
Prezinta seriozitate, punctualitate si responsabilitate!
Beneficii:
Laptop si telefon de serviciu;
Bonus pentru performanta;
Program de lucru fix (luni - vineri: 09:00 – 18:00, cuprinzand si 1h pauza de masa);
Contract de munca.
- Salariu fix lei/ net - se discuta la interviu;
- Bonuri de masa;
- Discounturi considerabile la produsele comercializate;
- Prime de Craciun si Paste.
Locatia job-ului este in Bucuresti SECTOR 3 Soseaua Dudesti-Pantelimon nr, Cladirea Rams Business Center (metrou Republica - DEDEMAN - 5 minute de mers pe jos).
Interviul se sustine doar la sediu.

Nu se accepta REMOTE
Pentru sustinerea interviului avem rugamintea sa ne atasati CV-ul si noi revenim cu feedback in cel mai scurt timp.
Domeniu activitate: Secretariat, operatori PC Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
621 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 26 Iul. '24 (11:27)
Foto