Operator sala de jocuri Kristal Sibiu.

3.000 RON
Operator sala de jocuri in Sibiu. Luni-Duminica: 1 tura de zi 8:00 - 20:00, 1 tura de noapte de la 20:00 la 8:00 si apoi 2 zile libere. Pentru mai multe detalii sunati la tel.

Candidatul Ideal
Cerinte:
Persoana cu o atitudine pozitiva;
Studii medii (12 clase finalizate);
Cazier curat
Descrierea jobului
Carе vor fi responsаbilitatile tаle?
Supravеghereа pеrmanentа а modului dе desfаsurarе а acitivitаtii in salа dе joc; Informarea cliеntilor referitor la modul de functionare al aparatelor de joc; Servirea clientilor cu produse din protocol; Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii; Alte atributii specifice jobului.

Oferim:
Salariu atractiv si competitiv pe piata; Sistem de bonusare in functie de performante; Tichete de masa; Perioada de training si acomodare; Echipa tanara si dinamica; Oportunitati de dezvoltare profesionala; Companie in plina dezvoltare.

Program:

Luni-Duminica: 1 tura de zi 8:00 - 20:00, 1 ture de noapte de la 20:00 la 8:00 si apoi 2 zile libere.
Pachet salarial: 2400 lei net + tichete de masa in valoare de 600 lei/ luna.
Domeniu activitate: Evenimente, divertisment Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
179 vizualizari Sibiu, Sibiu, azi; 11:06
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul