Personal preparare zona gastro benzinarie Mol

Cautam colegi. Sc Pepper Dog Srl angajeaza pentru punctul de lucru benzinaria Mol Colentina situata in Bucuresti, Sos. Colentina 258-260, sect. 2, personal calificat si necalificat pentru posturile:
Personal preparare produse culinare/ lucrator comercial
Pentru programare interviu, sunati la mobil:

Responsabilitati:

Oferirea de servicii de calitate, conform standardelor Grupului MOL Romania, prin realizarea produselor culinare conform procedurilor si instructiunilor de lucru si adoptarea celor mai potrivite masuri pentru cresterea continua a vinzarilor
Verifica stocurile, datele de valabilitate, intocmeste comenzile si receptioneaza marfa, cu scopul de a asigura o functionare eficienta a bucatariei
Respecta procedurile interne de functionare a bucatariei in vederea pregatirii si servirii in conditii optime a produselor comercializate

Cerinte:
Experienta in domeniul comertului sau intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj
Disponibilitate de lucru in ture
Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare
Loialitate, corectitudine si seriozitate.
Bune abilitati de comunicare
Capacitate de organizare si prioritizare

Beneficii:
salariu competitiv si un sistem de premiere in functie de implicare si performante individuale;
tichete masa
formare profesionala si oportunitati reale de promovare in cadrul companiei
posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa dinamica si motivata
un loc de munca sigur intr-un ambient modern
uniforma si echipament de lucru

Pentru info mesaj in privat sau mobil: Multumesc!
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: tichete de masa
2.244 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 12 Sep. '24 (15:54)
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul