Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti azi; 13:30
3.700 RON
Ilfov azi; 11:06
2.400 RON
Ilfov azi; 21:41

Anunt inactiv

Recruiter Junior sistem Hibrid

Cautam un coleg nou pasionat/pasionata de Resurse Umane
Jobul este Hibrid.
︍︁︃︀︁︅︍︌︀︂︍︁︁︁︎️︋︎︎︍︊︎︆︊︃︆︋︅Colegul/ colega noastra ar trebui sa detina urmatoarele ︉️︂︄︀️︈︊︂︆︄︅︁︁︎︌︈︂︇︍︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎aptitudini:
Cunostiinte medii Excel, Word, Outlook, Power Point
Experienta in Recrutare de cel putin 2 ani
Formari in Resurse Umane, in deosebi Recrutare, ar fi un plus
Studii superioare in domeniile Sociologie, Psihologie, Administrare Afaceri sau in domeniul Resurselor Umane
Dornic/dornica sa implementeze proiecte noi
Rabdare cu oamenii
Capacitate de organizare
Fire comunicativa, politicoasa
Rezistenta la stres, la mai multe proiecte de acelasi tip
Capacitate de negociere
Dornic/dornica sa dezvolte imaginea firmei.

Descrierea jobului
Printre responsabilitatile postului amintim:
Recruteaza personalul mid-level (pickeri, manipulanti, mercantizori, soferi) si midle management (operatori facturare, asistent manageri, operatori ︁︀︂︃︃︉︉︁︂︈︁︀︂︃︃︉︉︁︂︈call center) in functie de ︁︀︂︃︃︇︉︆︄proiectele alocate
Pregateste anunturile de angajare si le posteaza pe site-urile de recrutare (Ejobs, Linkedin, OLX, Jobradar etc)
Face selectia candidatilor si o prezinta Directului General
Efectueaza mini-interviuri telefonice
Planifica interviurile viitoare ale candidatilor cu sefii de departamente si/sau cu Directorul General
Tine legatura cu candidatii pe tot parcursul procesului de recrutare-angajare
Asigura procesul de Inductie, dupa angajare
Dezvolta imaginea firmei si o promoveaza si imbunatateste Cultura Organizationala.
Tine legatura cu furnizorii SSM.
Programeaza evaluarile la medicina muncii.
Asigura transmiterea datelor catre INSSE.
Salarizare:
Salariu o data pe luna.
Beneficii
Tichete de masa 35 lei/zi
Decont transport sau asigurare transport
Prime de Paste si de Craciun.
Tichete de vacanta si culturale oferite in functie de vechime
Cafea, ceai, snacks.
Mediu de performeri excelenti
Teambuilding-uri anuale.
Petreceri de Craciun si Secret Santa.
Petreceri in la diferite locatii, Anual.
Formare profesionala continua.
Telefon de serviciu.
Descrierea companiei
Firma noastra este o companie de distributie la nivel national de produse non-food, jucarii, papetarie, produse de cadou, cu o vechime de 12 ani pe piata.
Domeniu activitate: Secretariat, operatori PC Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: asigurare / decont transport, tichete de masa, training / calificare
456 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 11 Sep. '24 (15:30)
Foto