Referent Marketing.

1.000 €
Pozitie : Specialist marketing. Cerinte: minima experienta 2-3 ani.Adresa sediu si depozit: str. Ghetu Anghel 1, sector 3, incinta parc industrial Comat Electro, punct reper Str. Bratarii,
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: bonus de performanta
Detalii suplimentare
Pozitie : Specialist marketing

Responsabilitati :

Stabileste si implementeaza strategia de promovare online si offline
- promovarea firmei pe retelele de socializare Facebook, Linkedin, Tik Tok etc
-realizeaza site ul firmei
-Campanii de emailing
-Promovare pe google ads si pe alte canale online
-Realizeaza documentatia de promovare online si offline (cataloage)
-organizeaza evenimente cu clientii

Targeteaza si identifica noi clienti B2B atat pe plan local cat si european

CERINTE:
Persoana tanara, implicata, minima experienta 2-3 ani de zile in domeniu
Abilitati pe partea de lucru online

OFERTA SALARIALA SE DISCUTA IN CADRUL INTERVIULUI.

Adresa sediu si depozit : str. GHETU ANGHEL 1 , sector 3, incinta parc industrial COMAT ELECTRO, punct reper Str. Bratarii.
174 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 14 Mai 13:15
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul