Simigeria Sara Pretzel angajeaza patiser Aerogarii

3.500 - 4.000 RON
Descriere
Simigeria SARA PRETZEL, o destinatie populara pentru iubitorii de produse de patiserie proaspata si delicioasa, cauta un patiser talentat si pasionat sa se alature echipei noastre din Baneasa. Candidatul ideal va avea experienta in modelarea si prepararea produselor de patiserie, precum si o pasiune pentru calitate si creativitate.

Despre tine:

Atitudine pozitiva si orientare catre client;
Abilitati de lucru in echipa;

Descrierea postului:

Prepararea si coacerea produselor de patiserie;
Asigurarea calitatii produselor;
Mentinerea unui mediu de lucru curat si igienic conform standardelor de siguranta alimentara;
Colaborarea cu echipa pentru dezvoltarea si inovarea de retete noi, crearea de produse de patiserie unice si delicioase;
Gestionarea stocului de materii prime;
Respectarea regulilor si politicilor companiei in ceea ce priveste siguranta alimentara si igiena personala

Cerinte:

Experienta anterioara intr-un post similar in industria alimentara;
Cunostinte solide despre ingrediente, tehnici de procesare si procese de patiserie;
Abilitati excelente de gatit;
Atentie la detalii si abilitati organizatorice;
Abilitati bune de comunicare si interactiune cu clientii si colegii;
Certificat de igiena alimentara reprezinta un avantaj;

Beneficii

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu creativ si dinamic;
Posibilitatea de a-ti exprima creativitatea si de a crea produse de patiserie unice;
O echipa prietenoasa si sprijinitoare;
Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cariera;
Mediu de lucru curat si sigur;

Pachet salarial de 3500 RON net (program de luni pana vineri)

Tichete de masa in valoare de 600 lei/luna
Training gratuit pentru dezvoltarea abilitatilor de comunicare, lucru in echipa sau abilitati specifice industriei alimentare.

Aplica si tu!
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: tichete de masa
176 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 17 Sep. '24 (11:18)
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul