Stivuitorist

ESTETIK PACKING angajeaza stivuitorist in depozitul CTPark Nord (Soseaua de centura Stefanestii de Jos).

Cerinte:
-studii medii,
-autorizatie ISCIR stivuitorist valabila,
-experienta intr-o activitate similara constituie avantaj,
-atentie, precizie, corectitudine
-indemanare,
-munca in echipa,
-asumarea responsabilitatii,

Responsabilitati:
-incarcarea, descarcarea, manipularea si stivuirea marfurilor, amplasarea marfii in cadrul depozitului,
-intretinerea ordinii si a curateniei in depozit,
-asigurarea bunei desfasurari si a corectitudinii livrarilor, participare la inventariere,
-asigurarea exploatarii si intretinerii corespunzatoare a stivuitorului,
-respectarea intocmai a specificatiei produselor marfurilor dispuse spre incarcare;
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa
22 vizualizari Ilfov, Stefanestii de Jos, ieri; 10:24
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul