Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

5.250 RON
Bucuresti ieri; 10:54
Bucuresti ieri; 09:12
Bucuresti ieri; 11:15

Anunt inactiv

Sudor TIG WIG

Raptronic Process Engineering, parte a RAP Group angajeaza Sudor, disponibil pentru deplasari in tara si strainatate.

Cerinte:
Cunostinte pregatire si reglaj aparat sudura.
Cunostinte pregatire materiale pentru sudura.
Experienta in lucrul cu inox.
Experienta in sudura prin tehnologia TIG WIG.
Limba straina, engleza – constituie avantaj,

Responsabilitati:
Raspunde de realizarea prin sudare de imbinari nedemontabile avand ca rezultat obtinerea unei structuri interne continue si omogene.
Realizeaza astfel repere, subansambluri, piese sudate si alte componente, folosite in diferite domenii industriale, materialul utilizat fiind preponderent inoxul.

Cautam oameni care:
- sunt implicati in ceea ce fac, sunt proactivi si cauta cea mai buna solutie;
- comunica deschis, au incredere in ei;
- manifesta curiozitate, propun solutii noi, isi asuma decizii;
- sunt perseverenti si pozitivi.

Va oferim:
- venituri nete realizate ce inclus salariu, bonusuri, diurna;
- stabilitate la locul de munca;
- posibilitate de invatare si dezvoltare alaturi de o echipa dinamica.
Domeniu activitate: Constructii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: da Beneficii: ab. servicii medicale, bonus de performanta, tichete de masa
411 vizualizari Brasov, Brasov, 26 Iul. '24 (09:12)
Foto