Tamplar Montator mobilier

4.000 - 7.000 RON
Descriere
Companie specializata in productia de mobilier pe comanda, cu un portofoliu bogat de proiecte realizate pentru clienti din diverse domenii, angajeaza tamplar cu experienta in lucrul cu PAL si MDF. Cautam un profesionist dedicat, capabil sa contribuie la crearea unor piese de mobilier de inalta calitate.

Responsabilitati:
- Asamblarea mobilierului din PAL si MDF conform schitelor si specificatiilor tehnice.
- Montajul mobilierului la sediul clientului, respectand termenele stabilite.

- Respectarea standardelor de calitate si siguranta in toate etapele de lucru.

- Colaborarea eficienta cu echipa de design si proiectare pentru a asigura conformitatea cu cerintele clientului.

Cerinte:
- Experienta dovedita de minim 3 ani in domeniul tamplariei, cu specializare in PAL si MDF.

- Abilitatea de a citi si interpreta desene tehnice.

- Cunostinte solide in utilizarea uneltelor si echipamentelor specifice.

- Atentie la detalii si indemanare tehnica.

- Capacitate de lucru independent si in echipa.

- Permis de conducere categoria B constituie un avantaj.

**Oferim:**

- Salariu atractiv in functie de experienta, intre 4000 si 7000 RON.

- Program de lucru normal (Luni-Vineri, 8:00 - 17:00).

- Contract de munca pe perioada nedeterminata.

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic si creativ.

- Conditii de lucru excelente si un colectiv prietenos.

- Locatia atelierului: Dobroesti, Ilfov.

Daca esti pasionat de tamplarie si vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti, te invitam sa ne trimiti CV-ul tau sau sa ne contactezi la numarul de telefon.
Alatura-te echipei noastre si contribuie la realizarea unor proiecte de exceptie
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu Beneficii: bonus de performanta
218 vizualizari Bucuresti, Sector 2, azi; 10:18
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul