Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 24 Apr 17:20
4.000 RON
Bucuresti azi, 07:57
3.000 RON
Bucuresti azi, 12:12

Anunt inactiv

Lucrator depozit

Compania Ion Mos din Bucuresti, care produce ingrediente pentru industria carnii, angajeaza lucrator depozit.
Detalii suplimentare
Logistica
Responsabilitati : Lucrator depozit
-Descarcarea paletilor cu marfa sosita in depozit
-Receptia paletilor si verificarea eventualelor probleme aparute pe durata transportului.
-Desfacerea paletilor si impartirea produselor pe coduri si categorii
-Receptia -cantitativa si calitativa a produselor
-Aranjarea pe raft a produselor receptionate conform cerintelor
-Efectuarea comenzilor
-Verificarea si ambalarea comenzilor pentru livrare
-Livrarea produselor ambalate
-Curatenia la locul de munca adica aranjarea paletilor si ambalajelor
-Salariul peste piata.
-Experienta constituie un avantaj
3 vizualizari Ilfov, Chiajna, 25 Mar 18 22:08