Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 25 Apr 16:25
Bucuresti 22 Apr 09:53
Ilfov 24 Apr 10:55

Anunt inactiv

Operator calculator facturare Voluntari,

angajam pe perioada nedeterminata pentru depozit produse alimentare. Program L-V 08:00-17:00. Salariu atractiv + bonuri masa + posibil transport. Sarbatorile legale libere. Experienta pe post similar
Domeniu activitate: Contabilitate, finante Locatie job: Locatie fixa
Detalii suplimentare
operator calculator / pc / facturare - Voluntari - Ilfov
Candidatul ideal
Responsabilitati:
- preia si proceseaza comenzile venite de la agentii de vanzari.
- intocmeste facturi,chitante si alte documente specifice de iesire din depozit.
- incaseaza chitantele.
- introduce NIR-urile interne/externe.
- realizeaza circuitul logistic al soferilor.
- tine evidenta formularelor cu regim special.
- executa lucrari de registratura.
Program de lucru de luni-vineri intre 08:00-17:00.
Se acorda toate zilele libere legale.
Beneficii:
- salariu + bonuri de masa
- posibilitate transport in situatia in care se incadreaza in rutele noastre
370 vizualizari Ilfov, Voluntari, 24 Nov 22 19:20
Foto