Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 22 Mar 21:20
Ilfov 22 Mar 12:55
3.900 RON
Bucuresti ieri, 13:40

Anunt inactiv

Vulcanizator auto cu sau fara experienta.

2.000 RON
Societate Comerciala din domeniul auto, avand punct de lucru service roti, hotel anvelope, vulcanizare, angajeaza vulcanizator (cu sau fara experienta). Salariu bun, carte de munca, cazare.
Societate Comerciala din domeniul auto, avand punct de lucru service roti, hotel anvelope, vulcanizare, angajeaza

1. VULCANIZATOR (cu sau fara experienta).

Descrierea jobului:
- montarea si demontarea anvelopelor;
- echilibrarea anvelopelor;
- montarea si demontarea rotilor;
- gestiunea hotelului de roti;
- intocmire acte necesare preluarii anvelopelor de la clienti si predarea lor la montaj;
- tot ce tine de rezolvarea unei pene;

*permis Cat.B constituie un avantaj.

Beneficii:
- cazare pentru persoanele din alte localitati;
- salariu atractiv;
- carte de munca;
- posibilitate promovare;
- conditii de munca foarte bune;
- utilaje noi;
- birou si laptop propriu;
- instruire gratuita (pentru persoanele fara experienta);
1 vizualizari Bucuresti 12 Oct 18 15:17